cropped-FaviconAboutProjects1.png

Let’s build together

Vacatures

About Projects groeit hard. Zo hard dat we nieuwe collega’s nodig hebben. We hebben zo veel leuke en nieuwe ideeën, maar zonder jou kunnen we dat allemaal nooit realiseren. Ben jij benieuwd naar onze vacatures? Dan ben je hier op de juiste plek.

Ons team

Ray02

Raymond Barkema

Directeur

r.barkema@aboutprojects.nl
+31 (0)36 534 14 77

volg Ray:
LinkedIN

Disa Becht About Projects

Disa Becht

Backoffice/administratie

disa@aboutprojects.nl
+31 (0)36 534 14 77

Linda Jongerling About Projects

Linda Jongerling

Backoffice/administratie

info@aboutprojects.nl
+31 (0)36 534 14 77

Herman Casteel - Bedrijfsleider About Projects

Herman Casteel

Bedrijfsleider

h.casteel@aboutprojects.nl
+31 (0)36 534 14 77

volg Herman:
LinkedIN

Marten van der Pitte

Marten van de Pitte

Project Manager

m.vandepitte@aboutprojects.nl
+31 (0)6 55 36 63 44

volg Marten:
LinkedIN

Rimo Lambregts

Rimo Lambregts

Project Manager

r.lambregts@aboutprojects.nl
+31 (0)6 55 85 82 73

volg Rimo:
LinkedIN

Daniel Timmerman About Projects

Daniel Timmerman

Calculator/Werkvoorbereider/CAT-tekenaar

d.timmerman@aboutprojects.nl
+31 (0)36 534 14 77

Cees Vos - Calculator/Projectmanager

Cees Vos

Calculator/Project Manager

c.vos@aboutprojects.nl
+31 (0)6 21 89 61 08

volg Cees:
LinkedIN

Robert Makker - Projectmanager Bouw en Marketing

Robert Makker

Project Manager en Marketing

r.makker@aboutprojects.nl
+31 (0)6 28 10 52 73

volg Robert:
LinkedIN Twitter YouTube